Duben 2008

statistika-už druhá:o))

28. dubna 2008 v 17:54 | mája |  O mém blogu

tak a je tu další statistika ae už je troochu lepší ...........

Navstevnost za minuly tyden (21.4.2008 - 27.4.2008) je:
Pondeli: 19
Utery: 28
Streda: 18
Ctvrtek: 11
Patek: 38
Sobota: 35
Nedele: 88

Celkem: 237

hmm tak toto už sou lepší čísla než minule co??


1.KOLO

27. dubna 2008 v 9:48 | mája |  SONB

Ahoj lidi,

protože se sem už nikdo nepřihlásil,spouštím 1.kolo SONB


pátek 25.4.

25. dubna 2008 v 17:52 | mája |  My diary:D
.A jinak kluci sou v pohodě tag je to good :o))Se všema se v pohodě bavím....akorád ty holky mě tag trochu serou mnoo......ae to už se nějak vyřeší:o))

Spřátelený blog butuš

25. dubna 2008 v 14:50 Moje SBčka(spřátelený blogy)

Mám další spřátelenej blogísek je zo upa supa blog určo se mrkněte: www.sikuskaaa.blog.cz



Přihláška...

25. dubna 2008 v 14:17 SONB

Takže další new věcičkou je SONB :o)) ted dufám,že sem budete trošku víc chodit:o)).

  • přezdívka

  • adresa blogísu

odpovědi napísejte do komíků...kuju;o)


!!DŮLEŽITÉ!!

25. dubna 2008 v 14:02 O mém blogu
lidiiii.....
Na mým blogísu se toho ted mooooc změnilo............a hlavně ta náštěvnost:o( .sem skoro nikdo nechodí..se mrkněte toto je moje dnešní návštěvnost:o(TOPlist plsky udělejte s tim něco ju??

něco o mě

24. dubna 2008 v 20:12 Řetězáky
Piješ kafe? nee
Máš ráda kofolu, coca-colu apod? neee já toto strááášně nesnáším:o(
Piješ čaj? Jaký nejraději? hmm tag to jj ae jen jahodovej,bylinkovej apod.
A kakao? Kolik lžiček granka? jasný nwm nepočítám to..
A alkohol? Jaký nejraději? bez komentáře:o))
Kouříš? Jaké cigarety? tag zatim nn......:o))
Sedm věcí, které máš v tašce: tag tam je mimo učení strááášně moooc věcí teda jestli se myslí taška do školy:-))
Šest věcí, kterými se uklidňuješ: přečtením zprávyček od jednoho super kluka:o))
Pět oblíbených druhů ovoce: nwm já mám ráda všechno ovoce..
Tři věci, které máš teď na sobě : to se neříká:-D
O čem teď přemýšlíš: sem hrooozitánsky zamilovaná tagže asi nemusím říkat na co ....
Kde je tvůj mobil: nwm se s nim nebavím:D
Kde obvykle spíš: nwm ae jen tag si typnu:D co třeba v posteli??
Jakou poslední věc jsi jedla: nwm já nejím:o))

Pixelky 4

22. dubna 2008 v 15:53 Pixelky:o))
hmm taky bych si dala
smiley12/FOVEGplancheonion.gifsmiley12/FOFRexoticfruit.gifsmiley12/FOFRavocado.gifsmiley12/FOVEGplanchetomatoHL.gifsmiley12/FOFRPear03.gifsmiley12/FOFRpapaya02.gifsmiley12/FOFRstrawberries04.gifsmiley12/FOVEGplanchecarrotsHL.gifsmiley12/FOVEGolives.gifsmiley12/FOFRpapaya.gifsmiley12/FOFRkiwi.gifsmiley12/FOVEGplancheredpepper.gifsmiley12/FOVEGplanchegreenpepper.gifsmiley12/FOFRpeach.gifsmiley12/FOFRlemon.gif

Pixelky 3

22. dubna 2008 v 15:46 Pixelky:o))
tyto sou boží;o))
zdroj://http://martasdusek.blog.cz

Pixelky 2

22. dubna 2008 v 15:42 Pixelky:o))

jahůdky...

148.gif230.gif327.gif422.gif522.gif618.gif716.gif814.gif912.gif1011.gif

popelnice..

××××××××××

šipky...

žirafky...

Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-Vladka-

sry že tu není zdroj ae mám to tu uložený už strááášně dlouho

Pixelky 1

22. dubna 2008 v 15:40 Pixelky:o))

Tag sem se rozhodla,že sem budu dávat něco new......tag sem začala pixelkama

:-).:-(.:-(.:-P.X-).:'(.*KISSED*.:-D.*STOP*.*IN LOVE*.>:o.:-!.DRINK*.:-\.*TIRED*.*THUMBS UP*.:-X.[:-}.@=.O:-).8-).@}->--.:-[.=-O.]:->.:-*.:-$.*KISSING*.:-))).8-O).:-|.:->.:-].:-T.:-(((.:o).(-:.:-S.w00t.(O).=).%-).:ninja:.:pirate:.:beaver:.*THUMBS DOWN*.(f)

Návštěvnost

22. dubna 2008 v 15:09 | ♥MartillinQa♥ |  Řetězáky

TOPlistahoj, chceš mít také takové počítadlo v 9:31 ráno??? jestli jo tak se podívej

  • na blog si dej vždy zdroj kde kopíruješ, jak kopíruješ, tak lidi jdou většinou za tím, co je nového, potrebuješ new článek!

  • na blog si musíš dát tento článek! ale uveď zdroj!/zdroj-od koho to máš zkopírované/ jak si to teda na ten blog dáš, tak musíš psát reklamy, takto mají vypadat : ahoj, chceš mít super mega návštevnost? jestli ano tak klikni na můj web, a můžeš mít online i 88747!

  • super hudbu, ale nevíš jak na to, tak ji tam radši nedávej, lnebo jak na admin blog.cz přichití tak ti může zrušit blog, a to hádám nechceš! a jak si už daš tam tu hudbu tak potom je to trestné, tak si ji tam potom radši nedávej!

  • tak jak to všecko uďěláš a budeš psát ty reklamy, tak lidi přijdou si to přijdou, a na tvojem počítadlu se o 1 člověka zvýší ! a může přijít i 39 lidí, tak si to teda na ten blog dej ahoj

zdroj://tady:o))

médvídek...

20. dubna 2008 v 10:30 Řetězáky

statistika

14. dubna 2008 v 18:10 O mém blogu

hmmm tag toto je moje návštěvnost mnooo mi sem teda mooc nechodíte mnoo by ste to mohli napravit

Navstevnost za minuly tyden (7.4.2008 - 13.4.2008) je:
Pondeli: 17
Utery: 18
Streda: 16
Ctvrtek: 20
Patek: 33
Sobota: 51
Nedele: 34

Celkem: 189

hmmm nic mooc mnooo:-(


přečti to...

12. dubna 2008 v 17:47 | ♥MartillinQa♥ |  Testíky
písni do komíků,jag si dopadl/a

o očích......

12. dubna 2008 v 17:02 Moooocccc smutnýýýý příběěhyyy:-((((

Bylo jednou slepé děvče, které nenávidělo sebe a celý svět za to, že nemůže nic vidět. Měla vrozenou vadu očí a nikdy nic a nikoho neviděla. Každého nesnášela, až na svého chlapce. On byl stále s ní, ve všem jí ochotně pomáhal. Jednou mu řekla, že kdyby někdy mohla vidět, hned by se za něho vdala. Stalo se jednoho dne, že se konečně, po dlouhé době našel dárce, který jí mohl dát nemocnou část očí. A tak se těšila, že konečně uvidí svět a taky svého přítele. Chlapec se jí hned po operaci přišel zeptat, jestli si ho vezme. Dívka se usmála, ale když otevřela své "nové" oči a uviděla ho, byla v šoku. I on byl slepý. Začala přemýšlet o svém životě a nakonec slepého chlapce odmítla. Ten smutně odešel, z očí mu tekly slzy. Po pár dnech jí přišel dopis napsaný rukou kamaráda. Chlapec jí děkoval za všechny krásné chvíle, které spolu prožili. Na konci dopisu stálo "A dej prosím pozor na moje oči"...

zdroj://tynulcinblogisek.blog.cz

smrt nepočká-...........

12. dubna 2008 v 16:50 Moooocccc smutnýýýý příběěhyyy:-((((

Podívala se naposledy z okna...prosila ať se příjde...! On jediný ji mohl pomoci...od otce,od života,od smrti....stále pevně věřila že příjde! Čekala....čekala týden, dva, měsíc! Bolestivě snášela tvrdé a hrubé rány jejího nevlastního otce s myšlenkou na něj, že za ní ten den přijde, že ji stále miluje, že ji vrátí svoje srdce...! Seděla na posteli a hrdě zadržovala slzy....věděla...že NEPŘIJDE. Podívala se naposledy z okna, kde nedávno pršelo a odešla...šla a šla. Nevěděla kam, bylo ji to jedno...k tomu aby snášela dál rány otce ji už nestačila pouhá myšlenka na něj, neměla pro co žít!!! Najednou se zastavila před velkým stromem...stromem který se najednou objevil na prázdné louce....stromem na kterém bylo neznámé lanko....A byla rozhodnutá! Postavila se na kámen pod lanem a dala si kličku okolo krku. Naposledy prosila ať přijde za ní...aby ji zachránil, vrátil ji jeho srdce, důvod proč žít...Koukla se nahoru, na zatažené nebe a uviděla JI (smrt). Už tam na ni čekala, čekala až ukončí svůj život! Natáhla k ní ruku... Stačí tak málo, jen kousíček k smrti! A v tom ho z dálky spatřila. Byl na druhém konci louky a vyděšeně na ni koukal. Blikla v ní jiskřička naděje....byla tak blízko k smrti.....začala JI naléhavě prosit aby mu mohla aspoň pohlédnout do tváře! ONA na ni jen pohlédla a zmizela. Stála tam dál a mlčky koukala, jak tam její láska stojí. Proč nejde blíž?? ptá se sama sebe.Natáhla k němu ruku....,,Je pozdě, moc pozdě...." špitla. Věděla, že ONA se vrátí....že pro ni přijde! A měla pravdu, vedle ní ONA stála, a čekala....,,JE ČAS " řekla a natáhla k ní ruku. ,,Ne, ještě ne, on mě zachrání, on mi svoje srdce vrátí!" prosila JI . A opravdu, šel pomalu k ní. Byla šťastná...přišel! ONA ale nechala ruku nataženou a udělala letmý pohyb prstu k sobě...Kluk roztáhl náruč, a ona plně rozhodnuta chtěla jít k němu. Kámen, na kterým stála byl ještě kluzký od deště a ona...sklouzla se jí noha, dotkla se JI a........ visela. Před očima se jí mlžilo, jen malou škvírečkou v zamlžených očích koukala na svojí lásku, která k ní běžela a něco volala. Nic neslyšela, nic necítila, všechnu sílu dávala do svých očí, aby zůstaly otevřené...aby ho mohla vidět!! Toho, kvůli kterému tady je, kvůli kterému je teď s NÍ...lano ji řeže to krku, vlasy ji vlají do obličeje, malá škvírka kde ho vidí mizí v dáli. ,,MILUJU TĚ " uslyší od něj ty nejhezčí slova na světě...a pak je ticho, hluboké ticho...nic necítí, nic neslyší, nic nevidí......nemá oči......nemá život....Neví, že její láska stojí u její mrtvoly a brečí...brečí a v rukách svírá svoje srdce které ji chtěl dát, brečí a prosí o odpuštění, brečí a křičí....křičí svou bolest! Křičí, že nepřišel dřív...že ji nezachránil! Křičí, že to bez ní nezvládne, že ji miluje, že se bál přijít dřív...bál se že ji zlomil srdce!!!Nevěděl že to srdce se snažila držet i přes rány otce pohromadě....kvůli němu!! Křičí, brečí, prosí, miluje ji....Ale to už ona neví..........NIKDY TO UŽ NEBUDE VĚDĚT!!

zdroj://nwm :-(

sleduješ....

12. dubna 2008 v 12:16 Řetězáky

Sleduješ soutěže
Nekonečnou šanci > fuuuj
Ber nebo neber > eeeeee
5 proti 5 > hmm jen když to stíhám:-D
Chcete být milionářem? > fůůůůj


osobnosti,filmy,lidi...

12. dubna 2008 v 11:57 Řetězáky
OSOBNOSTI
Audrey Kitching → kod to ???
Zac Efron → jůůůůů
Hanna Beth → jj hustá mnoo
Wentworth Miller → utěk z vězení klásnej chlapík
Avril Lavigne → goood zpěvačka
Alex Evans → co to je??