Moje škola:-()

1. února 2008 v 13:14 |  jáááá
Základní škola Jindřichův Hradec,
sídl. Vajgar 592/III, 377 01 Jindřichův Hradec
tyhle fotky jsou už starý:-)) ve skutečnosti to tu vypadá jinak
TAK TOHLE JSOU NAŠI UČITELÉ KTEŘÍ NÁS OBČAS TRÁPÍ:-))
Ředitel školy
Mgr. Karel Matlasmatlas@4zsjh.cz
Zástupce ředitele školy
Mgr. Bučinová Jitkazastupce@4zsjh.cz
Výchovná poradkyně
Mgr. Chattová Ivetachattovaiveta@seznam.cz
Třídní učitelé
1.AMgr. Liškařová Hanaliskarova@centrum.cz
2.AMgr. Cibulková Věravera.cibulkova@centrum.cz
2.BMgr. Hrubcová Helenahelena.hrubcová@seznam.cz
3.AMgr. Látalová Květoslavakveta.latalova@centrum.cz
3.BMgr. Tichánková Miroslavat.miluska@seznam.cz
4.AMgr. Melounková Mariemelounkovamarie@seznam.cz
4.BMgr. Strachotová Evaevastrach@seznam.cz
5.AMgr. Valentová Ivetavalentov.ivet@centrum.cz
5.BMgr. Keslerová Renatakeslerova@centrum.cz
6.AMgr. Mazancová Janamazancovajana@seznam.cz
6.BMgr. Žemličková Věraverazemlickova@seznam.cz
7.AMgr. Adamcová Janajanaadamcova@centrum.cz
7.BMgr. Peltanová Jaroslavajajape@seznam.cz
7.CMgr. Hadačová Mariemarie.hadačová@seznam.cz
8.AMgr. Krejčová Jindřiškajindriskakrejcova@centrum.cz
8.BMgr. Chattová Ivetachattovaiveta@seznam.cz
8.CMgr. Packa Janpacoros@centrum.cz
9.AMgr. Hospodář Pavelzbuzany@seznam.cz
9.BMgr. Rabová Naděždarabovanadezda@seznam.cz
Učitelé bez třídnictví
Mgr. Fišerová Daniela
Mgr. Báťa Jiříjirkabata@seznam.cz
Mgr. Zárubová Věra
Mgr. Hörnerová Alenahörnerova.a@seznam.cz
Mgr. Dvořáčková Anna
Mgr. Dohnal Ivoidohnal@seznam.cz
Mgr. Havlíčková Miloslavaprac.mh@centrum.cz
Mgr. Punčochářová Zlatazlatapuncocharova@seznam.cz
Mgr. Zárubová Věra
Vychovatelky školní družiny
Marýšková Světlanamaryskovas@seznam.cz
Dvořáková Danadanka.dvo@seznam.cz
ZDROJ:WWW.4ZSJH.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bara07 bara07 | Web | 1. února 2008 v 19:53 | Reagovat

mas u me diplom

2 kristuš a soňuš kristuš a soňuš | Web | 31. května 2008 v 15:33 | Reagovat

krásná škola naše škola je na www.zsvysocany.wz.cz a podívej se foto z Hallowenu

3 AliWiky AliWiky | 25. února 2012 v 23:26 | Reagovat

Máme to ale krásnou školu :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama