Únor 2008


Peněženky

29. února 2008 v 13:51 | mája |  Pro holky:-))
Taky vás už omrzeli všechny ty nudný peněženky???Jako je třeba tahle:
Tak tady sou docela cool new peněženky:-)))
QS ROXY BEACH GLASS PENĚŽENKA Roxy Beach Glass walletRoxy Wallet BEACHGLASS
Tak teď akorád doufejte aby nestáli hooooddddddněěěěěěě peněz:-))))) tak hezké nakupování:-)

Co vylepšit..

29. února 2008 v 13:32 | mája |  O mém blogu
Ahoj taaak,co byste chtěli abych na tenhle blog přidala,nebo jak bych ho mohla vylepšit nebo jakýkoliv vaše rady tak písněte do komentíků:-)).Děkuji za pomoc.

můj 4.a 5.diplomek

29. února 2008 v 13:18 | mája |  Moje diplomky :-))


sebevražda

3. února 2008 v 13:24 Moooocccc smutnýýýý příběěhyyy:-((((

...sebevražda (vymyšlený)...

jednoho dne se na ulici potkala divka s krásným chlapcem, okamžitě se do sebe zamilovali a od té doby se od sebe nerozdělili. až jednou ten chlapec jel s jeho rodiči na dovelrnou kde mely být až 3 měsíce, dívka se s chlapcem rozloučila a prosila ho aby na sebe dával pozor, a pak už jen nasedl do auta a odjížděly... za několik týdnů jí přišel dopis z nemocnice kde stálo: vážená slečno váš přítel je v nemocnici ... dívka ani nedočetla ten dopis hned jela za ním, když přišla k němu a vyděla ze má celé tělo zafáčované zděsila se a utíkala se doktora zeptat co se vlastně stalo, ten jí řekl že její přítel měl velmi vážnou autonehodu a nejspíš brzo umře, dívka s pláčem běžela za ním, a vší silou ho obejmula v tu chvíly on padl do komatu. seděla u něj celou noc a celý den ale nic... beznadějně se sebrala a šla domů kde chtěla spáchat sebevraždu ale v tom někdo zazvonil. dívka se lekla že to jsou její rodiče popadla nůž a probodla se! asi po 10 minuách se ta osoba dostala dovnitř a uviděla jí, jak tam jen bezmocně leží a umírá. ta neznámá osoba jí řekla miluju tě! a s pláčem utekla. jenže ta dívka se už nikdy nedozvěděla že ta neznámá oboba byl její přítel u kterého takovou dobu seděla a doufala že se uzdraví. po několika dnech spáchal sebevraždu i on protože nedovedl žít bez své lásky.
zdroj:www.pichka.blog.cz

Pro štěstí..

3. února 2008 v 13:05 Na tvůj blog
Dejte si tohoto skřítka na blog a budete mít pořád štěstí


Moje škola:-()

1. února 2008 v 13:14 jáááá
Základní škola Jindřichův Hradec,
sídl. Vajgar 592/III, 377 01 Jindřichův Hradec
tyhle fotky jsou už starý:-)) ve skutečnosti to tu vypadá jinak
TAK TOHLE JSOU NAŠI UČITELÉ KTEŘÍ NÁS OBČAS TRÁPÍ:-))
Ředitel školy
Mgr. Karel Matlasmatlas@4zsjh.cz
Zástupce ředitele školy
Mgr. Bučinová Jitkazastupce@4zsjh.cz
Výchovná poradkyně
Mgr. Chattová Ivetachattovaiveta@seznam.cz
Třídní učitelé
1.AMgr. Liškařová Hanaliskarova@centrum.cz
2.AMgr. Cibulková Věravera.cibulkova@centrum.cz
2.BMgr. Hrubcová Helenahelena.hrubcová@seznam.cz
3.AMgr. Látalová Květoslavakveta.latalova@centrum.cz
3.BMgr. Tichánková Miroslavat.miluska@seznam.cz
4.AMgr. Melounková Mariemelounkovamarie@seznam.cz
4.BMgr. Strachotová Evaevastrach@seznam.cz
5.AMgr. Valentová Ivetavalentov.ivet@centrum.cz
5.BMgr. Keslerová Renatakeslerova@centrum.cz
6.AMgr. Mazancová Janamazancovajana@seznam.cz
6.BMgr. Žemličková Věraverazemlickova@seznam.cz
7.AMgr. Adamcová Janajanaadamcova@centrum.cz
7.BMgr. Peltanová Jaroslavajajape@seznam.cz
7.CMgr. Hadačová Mariemarie.hadačová@seznam.cz
8.AMgr. Krejčová Jindřiškajindriskakrejcova@centrum.cz
8.BMgr. Chattová Ivetachattovaiveta@seznam.cz
8.CMgr. Packa Janpacoros@centrum.cz
9.AMgr. Hospodář Pavelzbuzany@seznam.cz
9.BMgr. Rabová Naděždarabovanadezda@seznam.cz
Učitelé bez třídnictví
Mgr. Fišerová Daniela
Mgr. Báťa Jiříjirkabata@seznam.cz
Mgr. Zárubová Věra
Mgr. Hörnerová Alenahörnerova.a@seznam.cz
Mgr. Dvořáčková Anna
Mgr. Dohnal Ivoidohnal@seznam.cz
Mgr. Havlíčková Miloslavaprac.mh@centrum.cz
Mgr. Punčochářová Zlatazlatapuncocharova@seznam.cz
Mgr. Zárubová Věra
Vychovatelky školní družiny
Marýšková Světlanamaryskovas@seznam.cz
Dvořáková Danadanka.dvo@seznam.cz
ZDROJ:WWW.4ZSJH.CZ